Pasirinkite operatorių


Jei turite klausimų: tel. (8 5) 262 7777, mob. 86 16 16 777 laimute@svite.lt.

NOVATURO kelionėsTez Tour

Šiame puslapyje galite savarankiškai surasti labiausiai Jūsų lūkesčius atitinkančią kelionę pagal Jūsų pasirinktus kriterijus: kelionės šalis, kelionės data, kelionės trukmė, kaina, vykstančiųjų skaičius, išvykimo oro uostas. Galite patikslinti pasirinkimą nurodę viešbučio kategoriją, maitinimo tipą, „pigūs pasiūlymai“ „top pasiūlymai“.

Gavę paieškos rezultatus juos matysite pagal kainą, o taip pat galite juos „filtruoti“ pagal konkretų viešbutį, kurortą, maitinimo tipą ir viešbučio kategoriją.

Būtinai paskaitykite atsiliepimus apie pasirinktą viešbutį, pažiūrėkite viešbučių vertinimus. Tai padės Jums apsispręsti. Bet kurioje kelionės paieškos stadijoje Jūs galite skambinti nurodytais telefonais, rašyti el. paštu ir užsakyti kelionę per mūsų agentą. Patyrę kelionių vadybininkai Jums patars, kurią kelionę rinktis pagal Jūsų nurodytus ar išsakytus pageidavimus. Brangiau tikrai nekainuos.

ANEX Tour

Patrauklios kainos, aukšta siūlomų paslaugų kokybė, platus atostogų pasirinkimas. Kryptys: Bulgarija, Egiptas, Graikija, Turkija

Kodėl ANEX Tour?

ANEX Tour sulaukė sėkmės, pripažinimo ir partnerių bei turistų pasitikėjimo. Skrydžių skaičius ir turistų srautai didėja kiekvieną sezoną.

ANEX Tour - tai atostogos visiems poreikiams, nuo ekonominės klasės iki elitinio VIP lygio. Atvykus pasitinka kvalifikuoti atstovai, puikūs savo srities profesionalai, siūlantys istorines ekskursijas kiekvienam turistui individualiai. Aukštas aptarnavimas ir nuoširdus svetingumas – Jūsų paslaugoms.

Į pasiūlą įtraukti tik patikrinti viešbučiai, kurie yra paklausūs tarp keliautojų.

Jei neradote kelionės

Jei Jums reikalinga individualiai paruošta kelionė, kelionė į tolimas šalis, vestuvės užsienyje ar povestuvinė kelionė, verslo kelionė, ypatinga kelionė su specialiais pageidavimais, kelionių organizatoriaus ŠVITĖ vadybininkai paruoš asmeninę išvyką ar Jūsų grupės individualią programą su konkrečiais skrydžiais, apgyvendinimu, specialiomis ekskursijomis, santuokos ceremonija, pervežimais ir kitomis turizmo paslaugomis.